Ingenico

Grupa INGENICO to globalny ekspert w dziedzinie elektronicznej wymiany danych. Posiadający swoje biura i przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach, od wielu lat jest dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie:

  • ePłatności
  • eOpieki zdrowotnej
  • Technologii mobilnych
  • Usług płatniczych
  • Inteligentnych terminali POS

 

Ingenico Healthcare/e-ID

INGENICO Healthcare/e-ID, będące częścią grupy INGENICO, oferuje linię produktów dedykowanych instytucjom służby zdrowia i ich pracownikom. Prezentowane rozwiązania, bazujące na najnowocześniejszych technologiach i sprzęcie, są dostępne w trzech głównych obszarach:

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ

Healthcare/e-ID oferuje urządzenia połączone, terminale mobilne typu end-to-end, integrację systemów i zarządzanie usługami dla sektora opieki zdrowotnej. Rozwiązania INGENICO są wykorzystywane m.in. przy potwierdzaniu podpisów cyfrowych na e-receptach i e-skierowaniach lekarskich, przy e-płatnościach za usługi medyczne, przy kartach zdrowia i kartach lojalnościowych.

ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE TRANSPORTU

Healthcare/e-ID oferuje partnerom z sektora transportu publicznego nowoczesne rozwiązania w zakresie kontroli, które spełniają potrzeby wszystkich uczestników transportu. Rozwiązania INGENICO są wykorzystywane m.in. przy wystawianiu i weryfikowaniu e-mandatów czy przy sprzedaży i kontroli biletów komunikacji miejskiej.

ELEKTRONICZNE ROZWIĄZANIA DLA INSTYTUCJI RZĄDOWYCH

Healthcare/e-ID oferuje pełną gamę czytników na karty chipowe do zastosowania w administracji elektronicznej, wymagającej wprowadzenia bardziej restrykcyjnych systemów bezpieczeństwa. Rozwiązania INGENICO są wykorzystywane m.in. w systemach bezpieczeństwa i kontroli dostępu pracowników sektora publicznego, w systemach zarządzających e-mandatami czy też przy weryfikacji podpisów cyfrowych na dokumentach, będących w oficjalnym obiegu instytucji.